Corona-maatregelen

De vorige week afgekondigde maatregelen tegen het corona-virus zijn m.b.t. onze schaakavond al weer aangepast.

De gemeente Rijssen heeft ons namelijk laten weten dat schaken bij ’t Honk wel is toegestaan, ook ná 22:00 uur, maar dat gedurende de gehele schaakavond de bar in ’t Honk gesloten moet zijn en er dus geen consumpties genuttigd mogen worden.  We begrijpen dat dit een ingrijpende maatregel is, wellicht ook onbegrijpelijk, en waar sowieso niemand vrolijk van zal worden. Maar we zijn ook content met ’t Honk, die hebben aangegeven dat ze ons desondanks in de gelegenheid stellen om onze clubavond door te laten gaan. En uiteraard hopen we met z’n allen dat de maatregelen van zeer tijdelijke aard zijn.

Voor aanstaande donderdag (8 oktober) betekent dit dat we teruggaan naar normale tijden:

  1. Jeugd: aanvang 18:30 uur, les/competitie;
  2. Senioren: aanvang 20:00 uur, speeltemp 1,5 uur per persoon.

Het bestuur.

Geef een reactie