Start nieuw seizoen

De Schaakclub Rijssen begint op 26 augustus, zowel jeugd als senioren, aan het seizoen 2021-2022.  Zoals bekend moest het afgelopen seizoen vanwege corona al begin oktober noodgedwongen worden afgebroken.  En hoewel nog niet alle maatregelen zijn afgeschaft, denken we dat  onze vertrouwde clubavond in ’t Honk op een verantwoorde wijze opnieuw kan worden opgestart. Want veel schakers mogen dan in het afgelopen 1,5 jaar massaal zijn over gestapt op on-line-schaken, uiteindelijk gaat er natuurlijk niets boven het face-to-face-schaken bij een oergezellige Schaakclub, zoals de onze!

Voor de jeugd zal de eerste avond in het teken staan van het welkom heten,  kennismaking met nieuwe jeugdleden, inventariseren wie op welk niveau schaakles dient te krijgen, wie de lesgevers zijn,  maar ook al een partijtje schaken natuurlijk. De jeugd begint om 18.30 uur en zal ongeveer 19.45 uur klaar zijn. Onze jeugdleider is ook dit seizoen Sander Koster. Voor nadere informatie is hij bereikbaar op 06-31997504 of jeugdleider@schaakclubrijssen.nl

Net als bij de jeugd kunnen we bij de senioren enkele nieuwe (oud)leden verwelkomen en ook met hen gaan we graag kennismaken. In tegenstelling tot voorgaande jaren beginnen we dit keer niet met een ledenvergadering of een “alternatief” schaaktoernooi, maar staat gelijk de 1e ronde van de onderlinge competitie op het programma (we hebben immers wat in te halen…). De wedstrijdleider is nog steeds Jan Smit, te bereiken via 06-21262178 of wedstrijdleider@schaakclubrijssen.nl

En geïnteresseerden in onze vereniging kunnen met vragen ook terecht bij de voorzitter, Jan Brinkman: 06-13412458 of voorzitter@schaakclubrijssen.nl

Tot 26 augustus!

Het bestuur.

 

Geef een reactie